حمایت از کالای ایرانی

1-هشداری به سازمان صدا سیما و سازمان های مرتبط

نویسنده :. .
تاریخ:سه شنبه 28 بهمن 1393-11:44 ق.ظ

اخیرا مشاهده میشود که سازمان صدا سیما در بخش سانسور کردن فیلم های خارجی کم کاریهای انجام میدهد.  چون فیلم های در شبکه های  نظیر شبکه نمایش و ...پخش مشود که توجهی به سانسور کردن انها به صورت جدی صورت نگرفته است.

مثلا : در فیلمی که اخیرا پخش شد (مهارت دستان ترو) در قسمتی که افراد درحال ماساژ قلبی فرد مصدوم بودند زنی با پوش نامناسب و مخالف حجاب اسلامی را نشان داد . که بسیار جای تعجب دارد که مسولین سانسور چرا و به چه دلیل ان قسمت از فیلم رو رها کردند.

وقتی ما میخواهیم فرهنگ سازی کنیم و کشور را ازاین بی عفتی و بی غیرتی ها نجات بدیم .و فرهنگ اهل بیت ع را که فرهنگ ناب اسلامی است را رواج بدهیم . یکی از ابتداعی ترین عمل کرد ها اصلاح  حجاب در صدا سیما میبا شد .

ما به صدا سیما و مسولین و سازمان های مرتبط اعلام  میکنیم که به وضعیت پوشش بازیگران و ارایش وگیریم انها توجه فراوان بکنند . 

در فیلم ها دیده میشود که بازیگران با ارایش و گریم بسیار زننده جلوی دوربین حاظر میشوند. که مخالف  قوانین اسلام است. اشکال شرعی دارد.

و باید به لباس مجری های زن هم دقت شود که چه میپوشند. یعنی لباس های نباشد که در روی انها نقش و نگار باشد  که جلب توجه کند یا لباسی باشد که  با رنگش بدن خانوم ها را به چندبخش تقسیم کند. واین اشکال شرعی دارد و نیازمند عکس العمل سریع مسولین هستش.

 

احساس میشو د سازمان صدا سیما و مسولین مرتبط نظارت کاملی به این بخش نمی کند. و کم کاری میکنند.

 

باید توجه کنیم که   ،  حجاب برتر از نظر قران و اهل بیت ع چه هستش    ،   در این صورت است که جامعه اصلاح میشود نه با روشن فکری های که سر انجام به خاموشی میرسد.

 

 

 

 نوع مطلب : دینی 

نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic